+90 216 442 88 99
tarko@tarkohijyen.com

Yapışkan Bantlı Sinek Öldürücü Cihaz

Ürün Kodu: 297

304 kalite paslanmaz çelik gövdeli
Estetik ve dekoratif
Sinekleri çeken sarı renk ve feromon özellikli yapışkan bant
Sağlıklı ve kaliteli UV (Ultra violet) lamba
Yapışkan bant değişimi kolay
Etki alanı: 180m² (minimum)
Gerilim : 220 -240 Volt AC 50 Hz
Yapışkan: 330 mm x 270 mm x 2 adet
Ampul : 2 x 40Wat
Boyutlar : 1210 mm x 320 mm

Fiyat Gör

Teflon kaplı ampul opsiyonel olarak fiyat farkı ile monte edilir. Tüm gıda üretim alanlarında, marketlerde, lokantalarda, yemek fabrikalarında, pastahanelerde güvenle ve uzun yıllar kullanılır.
En iyi sonucu almak için; lambaların 6 ayda bir, yapışkanlı levhaların 2 veya 3 ayda bir değiştirilmesi gerekir.

English

Fly Catcher with glue board

Stainless steel case fly killer with glue board.
2×40 W UV lamp, 180 m² effective area.

Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.