+90 216 442 88 99
tarko@tarkohijyen.com

Yapışkan Bantlı Sinek Öldürücü

Ürün Kodu: 292mt2
Sinek Öldürücü Cihaz,  Yapışkan Levhalı 120 M² alan etkili, levha ebadı 30×60 cm.
Yatay, tavandan asılır veya duvara monte edilebilir.(ek aparat ile)
2×20 w 60 cm Sylvania UV ampul. Dağılmaz ve normal lamba seçenekleri vardır.
Tüm gıda üretim alanlarında, marketlerde, lokantalarda, yemek fabrikalarında, pastanelerde güvenle ve uzun yıllar kullanılır.

OPSİYONEL TEFLON KAPLI LAMBA

Fiyat Göster

ÜRÜNÜN ÖZELLİĞİ

Okinox sinek öldürme cihazları, mavi ışıklı lambası sayesinde sinekleri çeker ve alt tabandaki levhalara yapıştırarak imha eder.
Cihazın insan sağlığına ya da çevreye hiçbir zararlı etkisi yoktur.

Ebatlar :600 x 400 x 250 hmm

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Cihazın montajı elektrik teknisyeni tarafından yapılacaktır.220 – 230 V / 50 Hz. Topraklı elektrik tesisatı veya priz kullanınız. İç ızgaralar yoktur, yerine yapışkan levha bulunur. Üst kapak ve alt hazne paslanmaz çelik sacdan imal edilmiştir..Yapışkanın konulduğu alt hazne delikli sac olarak yapılmıştır.

Gerilim: :220 – 230 V / 50 Hz

Güç :2×20 W (Kısa ampül)

Etki alanı :120 m²

ÇALIŞMA ŞEKLİ

Cihazın kara sinek ve diğer uçan haşerelerin bulunduğu yerlere, mavi ışıklı floresan lambaları görecekleri şekilde asarak monte ediniz.

Cihazın üzerinde çok kuvvetli ışık olmayacak ve doğrudan güneş ışığı almayacak şekilde yerleştiriniz.(Ortamın loş ve karanlık olması cihazın etkisini arttırır.) Cihazı çalıştırmak için 220-230 V / 50 Hz şebeke gerilimi ve topraklı priz gereklidir.

Cihazı topraklı prize taktığınız zaman çalışmaya başlar. Cihazlar ev içinde kullanılırken kapı ve pencerelerin kapalı tutulması gereklidir.Cihazda meydana gelebilecek herhangi bir arıza halinde lütfen servisimize müracaat ediniz.

MONTAJ ŞEKLİ

Cihazın üzerinde çok kuvvetli ışık (florasan,spot vs.) olmayacak ve doğrudan güneş ışığı almayacak şekilde yer seçiniz.

Yerden yaklaşık 225 cm,kapı ve pencerelerden 200 cm uzakta olacak şekilde yer seçimini yapınız.Seçtiğiniz yere 65 cm arayla 2 adet kanca vidalayınız.Cihazın zincirlerini kancaya takınız ve sağlamlığını kontrol ediniz.Cihazın fişini topraklı prize takarak cihazı çalıştırınız.

UYGULAMA ALANLARI

Lokantalar, hastaneler, gıda sektörleri, ev ve iş yerleri.

 

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid ,polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır.