+90 216 442 88 99
tarko@tarkohijyen.com

Yapışkan Bantlı Sinek Öldürücü

Ürün Kodu: 292
Sinek Öldürücü Cihaz,  Yapışkan Levhalı 120 M² alan etkili, levha ebadı 30×60 cm.
Yatay, tavandan asılır veya duvara monte edilebilir.(ek aparat ile)
2×20 w 60 cm Sylvania UV ampul. Dağılmaz ve normal lamba seçenekleri vardır.
Tüm gıda üretim alanlarında, marketlerde, lokantalarda, yemek fabrikalarında, pastanelerde güvenle ve uzun yıllar kullanılır.

OPSİYONEL TEFLON KAPLI LAMBA

Fiyat Göster

ÜRÜNÜN ÖZELLİĞİ

Okinox sinek öldürme cihazları, mavi ışıklı lambası sayesinde sinekleri çeker ve alt tabandaki levhalara yapıştırarak imha eder.
Cihazın insan sağlığına ya da çevreye hiçbir zararlı etkisi yoktur.

Ebatlar :600 x 400 x 250 hmm

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Cihazın montajı elektrik teknisyeni tarafından yapılacaktır.220 – 230 V / 50 Hz. Topraklı elektrik tesisatı veya priz kullanınız. İç ızgaralar yoktur, yerine yapışkan levha bulunur. Üst kapak ve alt hazne paslanmaz çelik sacdan imal edilmiştir..Yapışkanın konulduğu alt hazne delikli sac olarak yapılmıştır.

Gerilim: :220 – 230 V / 50 Hz

Güç :2×20 W (Kısa ampül)

Etki alanı :120 m²

ÇALIŞMA ŞEKLİ

Cihazın kara sinek ve diğer uçan haşerelerin bulunduğu yerlere, mavi ışıklı floresan lambaları görecekleri şekilde asarak monte ediniz.

Cihazın üzerinde çok kuvvetli ışık olmayacak ve doğrudan güneş ışığı almayacak şekilde yerleştiriniz.(Ortamın loş ve karanlık olması cihazın etkisini arttırır.) Cihazı çalıştırmak için 220-230 V / 50 Hz şebeke gerilimi ve topraklı priz gereklidir.

Cihazı topraklı prize taktığınız zaman çalışmaya başlar. Cihazlar ev içinde kullanılırken kapı ve pencerelerin kapalı tutulması gereklidir.Cihazda meydana gelebilecek herhangi bir arıza halinde lütfen servisimize müracaat ediniz.

MONTAJ ŞEKLİ

Cihazın üzerinde çok kuvvetli ışık (florasan,spot vs.) olmayacak ve doğrudan güneş ışığı almayacak şekilde yer seçiniz.

Yerden yaklaşık 225 cm,kapı ve pencerelerden 200 cm uzakta olacak şekilde yer seçimini yapınız.Seçtiğiniz yere 65 cm arayla 2 adet kanca vidalayınız.Cihazın zincirlerini kancaya takınız ve sağlamlığını kontrol ediniz.Cihazın fişini topraklı prize takarak cihazı çalıştırınız.

UYGULAMA ALANLARI

Lokantalar, hastaneler, gıda sektörleri, ev ve iş yerleri.

 

Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.